Neomedica – centrum medyczne – to wszystko, co warto wiedzieć

Często, kiedy zdrowie nasze lub naszych bliskich ulegnie pogorszeniu, miejsca takie jak Neomedica – centrum medyczne w Poznaniu są na wagę złota. Ponieważ jest to jedno miejsce, w którym wykonamy szereg niezbędnych badań. A po otrzymaniu naszych wyników, będziemy mogli je skonsultować z właściwym specjalistą.

 

Neomedica centrum medyczne – Co warto przebadać?

Nasze życie zmieniło się od czasów starożytnych i pomimo, że udało się ludzkości ujarzmić niektóre choroby, które niegdyś dziesiątkowały naszą populacje, nadal są choroby, które zagrażają naszemu zdrowiu i życiu. W Neomedica centrum medyczne, możesz zdecydować się na konkretne pakiety badań, dzięki którym wykonasz serie badań w kierunku konkretnych jednostek chorobowych. A oto niektóre z nich:

  • Pakiet nowotworowy ON – To aż 13 badań laboratoryjnych, dzięki którym będzie możliwe określenie ryzyka zachorowania na najczęściej u mężczyzn występujące nowotwory.
  • Pakiet podstawowych badań laboratoryjnych – Jest to szereg badań profilaktycznych, które, jeśli są wykonywane regularnie zwiększają prawdopodobieństwo wykrycia poważnych schorzeń na ich początkowym etapie.
  • Pakiet badań hormonalnych dla mężczyzn – To pakiet 6 badań hormonalnych specjalnie dobranych z myślą o organizmie mężczyzny
  • Pakiet badań przed zabiegiem operacyjnym – Jeśli w niedalekiej przyszłości czeka państwa zabieg operacyjny to pakiet 11 podstawowych badań laboratoryjnych, pozwoli na minimalizację powikłań w czasie operacji.
  • Pakiet recepta na zdrowie dla mężczyzn – Jest to pakiet aż 22 badań laboratoryjnych które są specjalnie dobrane z myślą o mężczyznach, którym zależy na utrzymaniu dobrego stanu zdrowia.
  • Pakiet ABC zdrowej wątroby – To pakiet 8 najważniejszych badań, dzięki którym będzie można zdeterminować jakiej kondycji jest wasza wątroba.
  • Pakiet pokochaj serce – Jest to 11 badań krwi, Które są podstawą w diagnostyce chorób wieńcowych;
  • Pakiet wenerologiczny – Jest to pakiet 8 badań profilaktycznych z krwi i moczu, dzięki którym będzie można potwierdzić lub wykluczyć występowanie chorób takich jak: HIV, kiła, rzeżączka lub chlamydia.
  Jak zmywarka myje naczynia

Centrum medyczne w Poznaniu to jedna z niewielu placówkę medycznych na tak wysokim poziomie w stosunku do kompleksowej obsługi pacjentów. Każdy kto korzysta z usług oferowanych przez centrum medyczne w poznaniu może być pewien, że trafia na dobrych i wykwalifikowanych specjalistów, dla których życie ludzkie jest najważniejsze.