Coraz częściej wykorzystujemy płytki ceramiczne nie tylko w łazienkach, ale również w kuchniach czy salonach. Nowoczesny sposób tworzenia płytek pozwala na taką ich modyfikację, by naśladowały inne materiały, takie jak drewno czy też beton. Dzięki temu w bardzo prosty sposób można stworzyć przestrzeń dla nas idealną. Istnieje wiele sposobów na to, by z nudnej przestrzeni stworzyć jedną, niezwykle ciekawą.

Kolorowe płytki łazienkowe- płytki jak dywan

Aby urozmaicić łazienkę, możemy na płytkach dodać akcenty dekoracyjne. Nadadzą one stylowy charakter wnętrzu monochromatycznej łazienki – stworzyć można np. mozaikowy „dywan” z płytek cementowych. Takie rozwiązanie sprawdzi się również w małych wnętrzach.

Tego typu wykończenie jest niezwykle mocnym akcentem w łazience. Aby nie odwracać uwagi od intensywnej grafiki na podłodze w łazience i nie stworzyć zbyt przytłaczającego wnętrza, inne elementy wyposażenia jak ręczniki, akcesoria umywalkowe czy drobiazgi dekoracyjne warto dopasować do monochromatycznej kolorystyki ścian i ceramiki łazienkowej.

Salon płytek w Poznaniu: Paste Group

Aby dobrze wybrać i kupić płytki, trzeba skorzystać z usług dobrego salonu płytek. W Poznaniu takim salonem jest Paste Group. Na stronie przedsiębiorstwa  można zapoznać się z kolekcjami, jakie obecnie są w sprzedaży. Jeśli chcemy, możemy stacjonarnie odwiedzić sklep, i zobaczyć na żywo wszystkie kolekcje i wybrać swoją ulubioną. Zamówienie płytek będzie tylko formalnością- szybką i skuteczną.

  Siara bydlęca, młodziwo – jaki ma wpływ na organizm?